Подібно
кореневій
системі

Roots – українська компанія-імпортер вина.

Ми досліджуємо світ у пошуках нових теруарів, талановитих виноробів та самобутніх вин. Обираючи та доставляючи їх в Україну, ми розширюємо горизонти людей, яких щиро цікавить вино.

Наше головне правило відбору дуже просте - ми імпортуємо лише ті вина, які б із задоволенням пили самі! Ми шукаємо нові вина лише серед європейських сімейних виноробень, які фокусуються на якості та автентичності, виробляють вина з максимальною турботою про природу. Подібно кореневій системі, наше портфоліо розгалуджується вглиб та вшир як класичними, так і новими перспективними виноробними регіонами Європи.

aboutus

Досвідчені
новачки

Компанію Roots було засновано восени 2018 року двома друзями, які на той момент вже багато років досліджували світ вина: Сергій Пилипенко як шанувальник, Віктор Олійников - як професіонал. Сергій мав бажання та натхнення інвестувати у проект та приймати участь у важливих рішеннях, у той час як Віктор взявся керувати  проектом та розвивати його. Удвох друзі поділяють амбіцію надати нового імпульсу винному ринку в Украіні та ознайомити украінців із найбільш цікавими та актуальними винними трендами Європи.

За перші два роки існування нам вдалося зібрати вражаюче портфоліо з більш ніж 100 виноробень із 7 краін Європи. Ми ще не знаємо, в які регіони нас заведуть наші подальші пошуки, але точно знаємо, що торує наш шлях - яскраві та неординарні вина!

ourteam

Створюючи
особливий
теруар

Від самого початку будучи маленькою командою, ми хочемо бути ефективними, і у своїй роботі завжди намагаємось керуватись одвічними природними принципами: добра, довіри, честності, поваги, справедливості.

Ми віримо, що відносини між людьми потрібно зрощувати так само старанно, як виноградну лозу. Ми віримо, що у житті має бути баланс так само, як і у смаку хороших вин. Ми впевнились в цьому, спілкуючись з нашими партнерами-виноробами. 

Такий підхід дозволяє нам мати те, що мі цінуємо найбільше в нашій команді: сімейну атмосферу, близькі та прозорі відносини, свободу дій та керування здоровим глуздом при прийнятті рішень.

 

 

Our team